НАВЧАННЯ

Переваги навчання у мовному центрі ENGLISH TOP: - Ви займаєтеся за унікальною методикою, яка дозволяє швидко та якісно засвоїти знання іноземних мов; - Ми враховуємо побажання всіх наших студентів та складаємо зручний для Вас графік; - З Вами займаються найкращі, досвідчені викладачі; - Після закінчення терміну навчання Ви отримуєте сертифікат, який надає акредитацію "Lingual"
Ми пропонуємо : ● Групові заняття (8-10 осіб) двічі на тиждень. ● Індивідуальні заняття, враховуючи Ваш рівень, вимоги та терміни ● Напів-індивідуальні заняття. (2 студенти, однаковий рівень знань, загальна тематика, індивідуальна програма). ● Курс з метою підготовки до складання тестів ЗНО, IELTS та TOEFL. ● Бізнес курс-ділова мова для співпраці з іноземними партнерами. Програма проектується з огляду на спеціалізацію бізнесу. ● Інтенсивний курс для подорожі за кордон (курс розмовної мови). ● Покращення рівня граматики. ● Поліпшення знань у шкільній програмі або ВНЗ. ● Підвищення техніки читання, навичок письма та перекладу. ● Англійська для дошкільнят, підготовка до школи. ● Навчання з Skype.
2ahome_hosting_pricing_pic_4

Индивиду альные занятия

2200 - 2500Грн

 • 8 занятий по 1 ч = 2200 грн
 • 8 занятий по 1.5 часа = 2500 грн


 • Английский Хмельницкий

  Полу-индивиду-альные занятия

  2200Грн

  ( 2 чел. Пара должна быть с Вашей стороны)

 • 8 занятий по 1 ч = 2200грн/ чел.
 • 8 занятий по 1.5 часа = 2500 грн / чел.
 • Английский Хмельницкий

  Занятия в группе

  1000Грн

 • 8 занятий по 1.5 часа = 1000 грн / чел


 • Репетитор английского языка Хмельницкий

  Обучение по Skype

  2500Грн

 • 8 занятий по 1.5 часа = 2500 грн • ПЕРЕВОДЫ

  Языковой центр English TOP осуществляет письменные ,устные и онлайн переводы с : ● Английского; ● Французского; ● Немецкого; ● Польского; ● Итальянского; ● Испанского; ● Португальского; ● Иврита; ● Японского; Нотариальное заверение переводов. Мы всегда уточняем у наших клиентов, насколько срочно нужно выполнить работу. При срочных заказах цена перевода может увеличиваться в 1.5-2 раза. Для постоянных клиентов, а также при переводе документов больших объемов (при заказе более 10 страниц) существуют скидки до 10%. Переводы от Языкового Центра English TOP - это быстро, качественно, профессионально!

  Переводы

  Стоимость переводовОбсуждается индивидуально
  Стандартные документы (паспорт, свидетельство, диплом )Индивидуально
  Видеоуроки

   

  Перейти на страницу видео

   

   

   

  ×

   

  Введиете Свой Мейл и мы Вам отправим ссылку на уроки

   

   

  ×